درباره من

عکس من در روستای ابیانه تیرماه 91

در يک روز سرد پاييزي يعني دوم آذر ماه سال 1358 در تهران متولد شدم. شهري که بعدها در آن ازدواج کردم و هم‌اکنون در آن زندگي مي‌کنم. در سال 1384 پس از حادثه‌اي که در زندگيم رخ داد، تصميم گرفتم با نام مستعار «دختري از جنس باران» سايتي ايجاد کنم که دردها، شاديها، فرياد ها و سکوت‌هايم را در آن بنويسم تا هم دفترچه‌ي خاطراتي از روزهاي زندگيم باشد، هم چراغي از احساس يا تجربه پيش‌راه عابراني قرار دهم که در دنياي بزرگ اينترنت از اين کوچه مي‌گذرند.
اولين بار سايتم را در سال 1384 با عنوان 2neshan.com به ثبت رساندم، اما پس از مدتي عنوان آن را به barann.ir تغيير دادم. هميشه دوست دارم در همان سن و سال باقي بمانم و فضاي سايت طوري باشد که نسل جوان را به خود جذب کند. علاقمنديهايم ادبيات و شعر و هنر و موسيقي است اما دست بر قضاي روزگار در يکي از ادارات مشغول به کار هستم. طراحي سايت را به صورت تجربي ياد گرفتم و به خاطر علاقه‌اي که به اين کار نشان دادم خيلي زود در آن پيشرفت کردم و بعدها در چند کلاس تکميلي در اين زمينه شرکت کردم.
به موسيقي پاپ به خصوص ترانه‌هاي رضا صادقي بسيار علاقه دارم و هميشه بوي غمگين‌ترين و شادترين خاطرات زندگيم را از لابلاي نت‌هاي ترانه هايش حس مي کنم؛ چرا که بسياري از لحظه‌هاي زندگيم با گوش دادن به آن ترانه‌ها سپري شده است. هميشه جزو اولين نفراتي هستم که به آهنگ‌هايي که ميخونه گوش مي دهم.
ديگر اينکه يک سري شعر سروده‌ام که بيشتر آنها مربوط به سالهاي قبل از 1384 مي‌شود و به دلايل دچار شدن به زندگي و روزمرگي آن، از دنياي شعر و هنر بسيار فاصله گرفتم. شايد يکي از عللي که از دنياي شعر فاصله گرفتم، اين بود که در همان دوران نوجواني وقتي اشعارم را براي چاپ پيش يک ناشر بردم، او به دليل نداشتن سرمايه در آن سن، حاضر نشد بر روي اشعار من سرمايه گزاري کند و در آن سن و سال خيلي توي ذوقم خورد. اما هميشه در ذهن دارم که روزي دست از تمام کارها بکشم و به علاقه‌هاي دروني‌ام (شعر و هنر) بپردازم.
سفر را خيلي دوست دارم و آرزو دارم که اول به همه‌جاي ايران و بعد از آن به تمام کشورها سفر کنم و تجربه کسب کنم. احساس مي‌کنم در سفر خودم را و مردم را و در نتيجه خدايم را بهتر مي‌شناسم.
گاهي وقتها يه کم رويا پرداز مي‌شوم. عاشق صنايع دستي بخصوص پارچه‌هاي قلمکار اصفهان هستم و دوست دارم يه کلکسيون بزرگ از آنها را در خانه داشته باشم. اگر چه اينها همه‌ چيز درمورد من نيست، اما فکر ميکنم همين براي يک بيوگرافي کافي باشد.